Z detailov pitvy zavraždeného Tomáša (†16) mrazí: Judita musela…!

Dátum:

Prípad brutálnej vraždy 16-ročného Tomáša zasiahol celé Slovensko, pričom je táto udalosť o to smutnejšia, že prišiel o život rukou kamarátky, ktorej dôveroval. Počas súdneho procesu sa na povrch dostali desivé udalosti o dni, kedy mladý tínedžer poslednýkrát vydýchol, ale aj následnej pitve.

Chladnokrvná vražda Tomáša sa udiala 16. mája 2019 na žilinskom sídlisku, kedy mladík trávil čas so svojou kamarátkou Juditou. Od tohto momentu sú udalosti nejasné, no faktom zostáva, že 16-ročný študent zomrel na následky 49 bodných rán.

Všetky dôkazy smerovali k, dnes už 17-ročnej Judite, ktorá si na konci novembra minulého roka vypočula rozsudok. Bývalá gymnazistka je odsúdená na 12 rokov a 4 mesiace za mrežami, a taktiež musí zaplatiť poškodenej rodine 2 800 eur za náklady spojené s pohrebom. Obhajca mladej vrahyne sa však odvolal, v dôsledku čoho je verdikt súdu zatiaľ neprávoplatný.

Na verejnosť sa však najnovšie dostali desivé informácie o smrti Tomáša. ,,… A síce jednu reznú ranu na krku, 20 bodných rán na prednej ploche trupu s 22 bodnými kanálmi, 11 plytkých bodných rán na prednej strane trupu, 2 odreniny charakteru škrabancov na prednej ploche trupu, 5 bodných rán na zadnej ploche trupu, jednu bodnú ranú na zadnej ploche ľavého stehna, 4 rezné rany na pravej ruke, 5 rezných rán na ľavej ruke, pričom došlo aj k opakovanému zasiahnutiu vnútorných orgánov, a to srdca, pľúc, pečene a obličky, v dôsledku čoho sa u poškodeného Tomáša rozvinul hemoragicko – traumatický šok a poškodený bezprostredne po útoku na jeho osobu zomrel,“ uvádza sa podľa portálu topky.sk v rozsudku.

Znalci, ktorí vypovedali na súde, uviedli, že mladík bol napadnutý v čase, keď ešte žil. Zdá sa, že Judita bodala kamaráta aj potom, čo už nebol schopný brániť sa. 16-ročný mladík dostal okamžite po útoku šok zo straty krvi, a zároveň poúrazový šok, ktorý mal fatálne následky na ľudský organizmus.

16. mája 2019 bol zavraždený 16-ročný Tomáš zo Žiliny. Jeho kamarátka Judita počas celého vyšetrovania tvrdila, že vrahom bol záhadný plynár. Všetky dôkazy však viedli priamo k mladej tínedžerke. Tomáš mal 49 bodných a bodnorezných rán, pričom Judita mala na neho zaútočiť dvoma nožmi, ktoré následne schovala do zásuvky. Mladá vrahyňa bola odsúdená na 12 rokov a štyri mesiace, no rozsudok zatiaľ nie je právoplatný.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk  |  Foto: FB/Tomáš T, markiza.sk, joj.sk

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Fatálna nehoda autobusu a kamióna: Polícia hlási ťažko zranené osoby!

Stredajšie ráno sa začalo na slovenských cestách fatálnou dopravnou...

Fantastická premena Katky Koščovej: S novou postavou vyzerá božsky!

Katka Koščová sa v roku 2004 stala víťazkou prvej série...

Richard Sulík to natrel Matovičovi: Po roku má byť štátna kasa v…!

Zdá sa, že ďalšia koaličná kríza je na spadnutie....

Herečka s manželom idú do väzenia: Tri roky zneužívali 13-ročnú školáčku!

Slávna herečka čelí spoločne s manželom mimoriadne vážnemu obvineniu,...