Pink patrí k hudobným stáliciam, ktoré si podmanili svet svojimi jedinečnými piesňami i hlasom. Kedysi speváčka pôsobila ako drsné dievča z ulice, no v súčasnosti je z nej milujúca matka dvoch krásnych detičiek.

[sociallocker]Interpretka, ktorej skutočné meno je Alecia Beth Moore, si v súčasnosti plnými dúškami užíva materské povinnosti. Len pred pár týždňami priviedla na svet svoje druhé dieťa, ktoré pribudlo k prvorodenej dcérke Willow. Rocková hviezda svoj najmenší poklad neskrýva pred svetom a neprešiel dlhý čas, kedy sa s malým Jamesonom opäť pochválila.

Pink na svojom instagramovom účte zverejnila fotografiu svojich dvoch milovaných ratolestí. Veľká sestrička drží svojho malého bračeka v náručí a je vidieť, že sa z neho veľmi teší. Jednoduchá detská snímka zachytáva radostnú emóciu, ktorá je zaiste v celej rodine Hartovcov.

Okrem nepredstieraného nadšenia päťročná Willow Sage ukázala aj svoj nový imidž. Malá parádnica sa asi inšpirovala svojou slávnou maminou, ktorá celý svet ohurovala s ružovými vlasmi. 🙂

Foto: Instagram
[/sociallocker]