Fúúúúú, tak táto ženská má štýl! Eva Evelyn Kramerová je súčasťou slovenskej šoubiznisovej scény už nejaký ten piatok, no zdá sa, že pomaly, ale isto sa z nej stáva najkrajšia domáca komička. Blondínka totiž verejnosť neodrovnáva už len svojim humorom, ale aj výzorom!

29-ročnú hviezdu z Oravy spoznalo Slovensko s o niečo guľatejšími tvarmi, no potom, čo sa Evelyn stala súčasťou tanečnou šou Let’s Dance, netočila len svojimi nohami, ale aj s nadbytočnými kilogramami. Blondínka, ktorá má na svojom konte zopár hereckých úloh i moderovanie Farmy 10, však dala chudnutiu zelenú a s aktívnym pohybom pokračuje aj mesiace po ukončení relácie.

Mimoriadne obdarená humoristka si nechala len prednedávnom esteticky vylepšiť svoj dekolt, ktorý jej špecialisti zmenšili o dve čísla. Odvtedy kráska zovňajškom doslova odzbrojuje davy, čo dokázala aj svojou najnovšou snímkou pre ženský magazín.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

“Vždy, keď vychádzam z vody, myslím si, že vyzerám ako Pam Anderson v najlepších rokoch, keď hrala v Pobrežnej hliadke – každá z nás vie, že pocit je možno dobrý, ale realita je úplne niekde inde – z vlasu dred, rozmazaná špirála, plavky nelichotivo zarezané v panike kontroluješ nudle,” začala svoj príspevok s dôvtipom jej vlastným.

“Ale aha, raz sa mi podarilo z tej vody vyliezť so šarmom, asi to bude tým, že to bude na titulke,” dodala kráska, ktorú pre magazín nafotil Lukáš Kimlička. A musíte uznať, že ide o najlepšiu snímku Evelyn, pričom na nej vyzerá možno aj lepšie ako samotná Pamela! 🙂

Evelyn v plavkách si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Instagram/Evelynjefresh, Emma.magazine, LukasKimlicka