Život Ewy Farnej, českej speváčky s poľskými koreňmi, nadobudol v posledných týždňoch absolútne nový rozmer. 25-ročná hviezda domácich pódii sa totiž stala po prvýkrát mamou, pričom vo svojej novej životnej úlohe doslova žiari!

Česká speváčka Ewa Farná, ktorú mali slovenskí diváci možnosť spoznať predovšetkým vďaka šou Superstar, prežíva najšťastnejšie obdobie života. Sympatická brunetka totiž začiatkom júna porodila svojmu manželovi Martinovi Chobotovi dlho očakávaného synčeka Artura. Kým v minulosti sa mnohí fanúšikovia i novinári obúvali do kriviek speváčky, aktuálnym výzorom zatvorila čerstvá mamička všetkým ústa.

Po šestonedelí sa totiž odhodlala vystúpiť na prvom koncerte od pôrodu, pričom na snímke vyzerá doslova fantasticky! Aj keď sama speváčka priznala, že na rozdiel od predchádzajúcich rokov spieva v poslednom období o čosi menej, cíti sa výborne. “Držím sa pravidla: “Žiadny extrém nie je dobrý” a tiež: “Šťastná mama, šťastné dieťa.” Materstvo je bezpochýb na prvnom mieste (dnes prvýkrát z 24h len škandalóznych 22,5h spolu), a to sa predsa nemusí vylučovať s občasným koncertovaním. Existujú matky, ktorá skutočne riešia väčšie problémy než ja. Každé dieťa je iné, preto sa nesúďte. A každá mama nech si dovolí také tempo, na aké sa cíti. A áno, je super mať kilá naviac pred otehotnením, potom ste “späť vo forme” v podstate hneď,” povedala s nadhľadom a gráciou sebe vlastnou Ewa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Ewa_Farna93