Začiatkom septembra minulého roka sa stala zo známej exfarmárky, ktorá sa prebojovala takmer do finále dvanástej série šou, mamička rozkošného synčeka Matiasa. Aj keď vychováva dieťatko sama, zanietená športovkyňa si vždy nájde čas aj pre seba, pričom aktuálne sa fanúšikom pochválila úžasnou premenou.

Sára Adamčíková (23) sa dostala do povedomia verejnosti v roku 2020, kedy bola jednou z účastníčok dvanástej série reality šou Farma. Pohľadná brunetka prežila pred televíznymi kamerami románik s Erikom Zahorjanom, avšak láska nemala dlhé trvanie. Potom, čo potvrdila nový vzťah, zdieľala aj informáciu, že pod srdcom nosí prvé dieťatko.

I keď sa zdal byť život Sáry rozprávkový, otec bábätka ju napokon opustil, pričom Matias nesie práve mamino priezvisko. „Posledné mesiace, áno, prežívam najkrajšie životné obdobie, no bohužiaľ, sama bez partnera. Už dlhšie som sa k tomu chcela vyjadriť, ale bolesť, ktorú som prežívala, som nechcela šíriť aj tu,“ priznala svojho času prostredníctvom sociálnej siete.

Mohlo by sa tak zdať, že exfarmárka má plné ruky práce so synčekom, avšak vášnivá fitnesska si vždy nájde čas aj formovanie svojej postavy. “Takto vyzerá moje telo 4 mesiace po pôrode. Ja len, že ďakujem, som zdravá a môžem naďalej cvičiť a robiť to, čo ma baví aj po takej silnej zaťaži. Pôrod je naozaj silná fyzická aj psychická záťaž, ale v porovnaní s tým, čo vás po ňom čaká, je to najkrajšie, čo môže žena zažiť,” znejú slová hrdej mamy. A že vyzerá fantasticky!

Sáru s TOP postavou 4 mesiace po pôrode môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/sarik_adamcikova