Je tomu len zopár dní, čo exfarmárka Dada Urbanová zverejnila na sociálnej sieti Instagram snímku svojho pozadia, ktoré vytrčila na svojich fanúšikov len v úsporných nohavičkách. Aj keď si blondínka zrejme mienila nahnať fotografiou nových sledovateľov, stal sa pravý opak a aj tí starí krásku zo Šale zvozili pod čiernu zem.

A ona im neostala nič dlžná! Reality šou Farma už dávno nie je len o pracovitých ľuďoch z celého Slovenska, ale najmä o slávychtivých mužoch a ženách, ktorým zavoňala vidina živiť sa ako influencer na sociálnych sieťach. Kým Zuzane Plačkovej či Nele Slovákovej sa šikovne podarilo naštartovať svoj biznis, po rovnakom šťastí evidetne túžia aj hviezdičky z reality šou Farma 10.

Snáď najvýraznejšími tvárami nedávno ukončenej relácie sa zaiste stali Karin Dvořáková a Michal Gajdošech, pričom pár minút slávy sa zubami nechtami snaží uživiť aj Daniela Urbanová, 24-ročná manikérka zo Šale. Pred pár dňami totiž opätovne zverejnila snímku svojho pozadia, ku ktorej pridala i výstižný popis. “Nikdy nesúďte ľudí podľa fotiek, tie vám o osobnosti, povahe, charaktere nepovedia absolútne nič. Mne sa takéto fotky MEGA páčia. ÁNO! Milujem fotky svojho zadku, a preto makám na ňom, aby som vám ho sem mohla pridávať,” napísala bývalá farmárka.

Na úvodné komentáre síce odpovedala ešte ako tak s nadhľadom, kedy uviedla, že s ukazovaním zadku nemá problém ani z dôvodu, že jej ho ľudia vidia i v lete na kúpalisku, no s pribúdajúcou kritikou sa poriadne rozohnila. Akonáhle sa totiž na jej fanpage neobjavil komentár, ktorý by ju chválil či podporil pozitívne slová iných užívateľov, mladá farmárka zo seba chrlila oheň. Najviac sa jej však evidentne dotkol odkaz istej Lucie, ktorá sa snažila “influencerke s holým zadkom” prehovoriť do duše.

“Človek ukazuje svoj charakter svojim prezentovaním, takže áno, sčasti týmito fotkami a rôznymi storíčkami ukazuješ, aká si. Ľudia, ktorí sa takto prezentujú, sú ľudia smutní, zúfalí a prahnúci po uznaní, potrebujú si to vynucovať na sociálnych sieťach, pretože im v reálnom živote niečo veľmi chýba. Takýmito fotkami človek len klesne pod istú úroveň a vlastne priťahuje k sebe ľudí s rovnakou úrovňou. Dadka, na Farme som ťa mala rada, prišla si mi ako inteligentná dáma, ale asi si sa nestihla dostatočne prezentovať, keďže si tam bola krátko,” nechala sa počuť zrejme bývalá fanúšička.

Slová, ktoré podporilo viac ako 200 užívateľov sociálnej siete, si však vyžiadali svoju daň a Urbanová začala poriadne peniť. Potom, čo sa snažila z komentátorky vysmievať spolu s Karin Dvořákovou, si dievčatá vymenili zopár úderných viet, pričom podporu sledovateľov si stále udržiavala neznáma Lucia. Posledný komentár už však markizáčka nepredýchala a mladú ženu poslala sebavedomo kade ľahšie.

“Ale nejdeš už do pi*e? Karin, kukaj ju, hen, jaká je múdra, stará žena sa cíti. Pi*u o nás vieš, a keď si myslíž, že IG je život, tak si dobre mimo. Ty nevieš o mne absolutne nič!!!! Koľko ja makám a čo všetko som sama dosiahla, tak zavri papuľu a vypadni z môjho profilu,” nechala sa počuť Daniela, ktorej fotky údajne nehovoria nič o jej povahe, osobnosti ani charaktere. Nuž, vytvorte si názor sami…

Pikantnú fotku pri žalúziách môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/UrbanovaDada