Fanúšikovia reality šou Farma sú v posledných dňoch mimoriadne napätí. Sú tomu takmer dva týždne, čo televízia Markíza informovala divákov o okamžitom vyradení súťažiaceho Mateja Jurkoviča zo súťaže o výhru 75 000 €, avšak ten momentálne figuruje s úsmevom na tvári ako rozvážny farmár týždňa.

16. októbra šokovala divákov reality šou Farma 11 informácia o okamžitom vyradení Mateja Jurkoviča, ktorý mal napadnúť jedného zo súťažiacich. “V reality šou Farma prišlo k agresívnemu výpadu jedného z účastníkov, Mateja Jurkoviča, voči ďalšiemu z účastníkov tohto programu. V dôsledku násilného chovania skončil poškodený súťažiaci v nemocnici a musel ho ošetriť zdravotnícky personál. TV Markíza sa dištancuje od akejkoľvek formy násilia, a preto pristúpila k okamžitému vylúčeniu sútažiaceho, Mateja Jurkoviča, z reality šou Farma,” uviedla v osudný deň Andrea Macáková z PR oddelenia Markízy.

Po predmetnom incidente zasadol k obrazovkám Markízy rekordný počet divákov, pričom každým dňom očakávajú konflikt, ktorý zo statku vyradil jedného z najväčších favoritov šou. Ako sa však zdá, na ostrú potýčku si diváci ešte zopár dní počkajú. V uplynulej epizóde totiž hospodár Martin diktoval úlohy novému farmárovi týždňa, ktorý mal v zápisníku poznačený dátum 11. októbra 2019. Situácie zo dňa 16. októbra sa tak diváci konečne dočkajú začiatkom nasledujúceho týždňa. Zatiaľ si Matej môže v pohodlí domova užívať zostrihy z predchádzajúcich dní so svojou láskou Mirkou, ktorá si iba pred pár hodinami nechala napichať pery.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza