Z Farmy 13 ostal príšerný chliev: TAKTO sa bráni televízia Markíza!

Dátum:

Verní fanúšikovia reality šou Farma sa často snažia dostať na miesto, kde sú farmári s celým štábom. K tomu došlo aj tento raz, no návštevníci zostali viac ako sklamaní. Poburujúce zábery zverejnili aj na sociálnej sieti, pričom televízia Markíza sa rozhodla brániť.

Natáčanie Farmy 13 je oficiálne ukončené, pričom sa čaká na finále, ktoré bude odvysielané v priamom prenose v decembri. Mnohí zvedavci tak neváhali a rozhodli sa navštíviť okres Piešťany, konkrétne obec Hubina. Práve na tomto mieste sa totiž nachádzal spomínaný statok.

Celý priestor však nielenže zíval prázdnotou, ale po farmároch a štábe zostal poriadny neporiadok. Zničené ohnisko, porozhadzované káble a plastové fľaše, nehovoriac o zničených včelích úľoch, ktoré súťažiaci vyrábali. Zo strany divákov okamžite došlo k tvrdej kritike, pričom mnohí navrhovali zavolať odbor starostlivosti o životné prostredie.

Tvorcovia reality šou zachytili výčitky zo strany ľudí, no upozornili, že na vypratávaní pozemku stále pracujú. Podľa vyjadrenia PR manažérky sa vždy objekt nakrúcania odovzdáva pôvodnému majiteľovi riadne vyčistený. ,,Farma sa s prípravami budovala vyše 5 mesiacov, čo znamená, že likvidácia po skončení nakrúcania trvá niekoľko týždňov. Na likvidácií odpadu sa pracuje priebežne a ukončené bude v prvej polovici decembra,“ uviedla Zuzana Serdelová pre topky.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Farma 13, ako ju poznáme, je už minulosťou

Zdroj: topky.sk  |  Foto: FB/Nekŕmte nás odpadom, TV Markíza

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Úprimné vyjadrenie Sulíka: TOTO si myslí o útokoch Igora Matoviča!

Kedysi sa spolu fotili pri spoločnom obede a dnes...

Miliardár Soros varuje pred Putinom: Premiér Heger odkazuje JEDINÉ!

Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose sa zúčastnili lídri...

Slovenská polícia zachytila HROZBU: Anonym plánuje masovú vraždu!

Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti šokujúcu správu. Anonym...

Nečakaný krok susednej krajiny: Vyhlásila stav vojnovej hrozby!

Ruská invázia na Ukrajinu sa oficiálne začala 24. februára...