Na Farme sa po dueli rozhodlo, kto ostáva na statku a kto musí ísť navždy domov. Porazená Silvia Šuvadová ešte ani neopustila brány a farmári sa pohádali. Konflikt priamo v duelantskej stodole!

Napínavý duel rozhodol o tom, že na statok sa vracia do zomknutej skupinky Michaela, kým Silvia Šuvadová musela Farmu opustiť. Síce sa jej podarilo roztriediť strukoviny ako prvej, no po kontrole Evelyn sa zistilo, že Silvia omylom zabudla jednu čiernu fazuľku medzi svetlými, čo rozhodlo o jej definitívnej porážke.

Spiritualistka sa s farmármi rozlúčila emotívne a všetkým vyjadrila svoju lásku a vďačnosť, a to aj napriek tomu, že celebrity na ňu nedávno vyjadrili názor, ktorý ju možno celkom nepoteší. Na rozlúčku nechala bojovníkom aj list s menom farmára týždňa, ktorý si následne určí ďalších sluhov.

Silvia však ešte ani nestihla ukončiť súboj a farmári sa stihli pohádať priamo v duelantskej stodole. Ostrá hádka sa strhla najmä medzi Karin a Táňou, ktorú podporil jej najbližší človek Peter. Keď totiž farmári upozornili na to, že Táňa si urobila voľno, tá sa začala brániť. Jej slová ale pobavili Karin, ktorá sa začala smiať: „Karin, ty sa nesmej, ty tiež k ničomu ruku nepriložís,“ osočila ju, na čo sa pripojil aj Peter: „Koľkokrát si sľúbila sluhom, že im pomôžeš v kuchyni? Neurobila si tak ani raz! Tiež si nerob z huby ri*! Pardon za výraz,“ nedával si servítku pred ústa.

To Karin vytočilo a spustila na dvojicu obrannú paľbu: „Ten, kto má hrubú neetiku, ten šteká a vríská. Fuuu, to sa nepatrí, Petrík, to ťa neučili na nevýchove? Veď si taktizujte vy dvaja, tretieho budete mať za chvíľu tu,“ naráža na Michaelu, ktorá napokon duel vyhrala. Ako bude rozbehnutý konflikt pokračovať, uvidíte už v najbližších dňoch.

Zdroj: TV Markíza │ Foto: YouTube