Svet zahraničného šoubiznisu sa v posledných mesiacoch čoraz viac rozrastá a tentokrát ďalších svojich potomkov privítal slávny futbalový mág. Miláčik mnohých žien z Portugalska sa totižto stal trojnásobným pyšným otcom! 

Nezáleží na tom, či patríte k športovým nadšencom, meno Cristiano Ronaldo pozná každý jeden človek. 32-ročný futbalista si zahral v mnohých známych kluboch a počas svojej úspešnej kariéry si domov odniesol nejedno prestížne ocenenie.

Nedarí sa mu len v profesionálnom živote, ale aj v tom súkromnom. Aj napriek tomu, že v súčasnej dobe randí s krásnou 22-ročnou modelkou Georginou Rodriguez, ona nebola tá, ktorá mu priviedla na svet ďalšie deti. Futbalista totižto opäť zvolil náhradnú matku, ktorá už v marci 2017 bola vo vysokom štádiu tehotenstva. V súčasnej dobe už prežíva veľmi šťastné obdobie, pretože sa z neho stal hrdý trojnásobný otec, z jeho prvorodeného a takmer 7-ročného syna Cristiana Jr. sa zas stal veľký braček.

Po Georgovi s Amal sa aj jemu narodili dvojčatá, o chvíľu to dokonca čaká aj hudobnú divu Beyoncé. Podľa zahraničných informácií, ktoré do sveta vypustila portugalská stanica SIC, sa jeho detičky narodili 8. júna 2017. Rodina slávneho futbalistu sa rozrástla o ďalšieho chlapčeka, ktorý dostal meno Mateo a o dievčatko menom Eva. Svetovo známy športovec sa k tejto téme ešte nevyjadril, zatiaľ si toto sladké tajomstvo necháva len a len pre seba.

Rodina Cristiana Ronalda sa opäť rozrástla

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Instagram