Šou Tvoja tvár znie povedome je plná šoubiznisových hviezd, pričom diváci sú z novej osmičky súťažiacich doslova nadšení. Sympatické tváre domácej scény sa týždeň čo týždeň menia na známych hudobníkov a okrem multitalentovanej Nely Pociskovej prekvapuje aj ďalšia súťažiaca.

Piata séria šou Tvoja tvár znie povedome zlákala pred televízne kamery moderátorov, hercov i modelku, avšak mimoriadnym prekvapením je predovšetkým herečka Zuzana Kraváriková. Nenápadná hviezdička zo seriálu Oteckovia, ktorú si diváci obľúbili ako drzú Dorotu, je v súkromí skromnou mladou ženou, ktorá sa okrem natáčania denného projektu venuje aj hudbe.

Vášnivá klaviristka a gitaristka len prednedávnom oslávila sladkých 18 rokov, a aj keď pre ňu nie je prirodzené odhaľovať sa, na pódiu sa mení doslova na šelmu. Charizmatická hnedovláska, ktorá nedávno šokovala ako raper Kali, síce na tréningoch pôsobí rozpačito a placho, avšak v momente, kedy sa zapnú televízne kamery, všetok strach potláča za svoj kostým.

Premena, aká tu ešte nebola: Kubovčíková a Dangl rozosmiali Slovensko!

Uplynulú nedeľu sa markizáčka predstavila ako hriešna Rihanna, pričom v priliehavom obleku s výstrihom až po pupok zvádzala nielen divákov v sále, ale aj pri televíznych obrazovkách. „Musím priznať, že celá Rihanna a celý včerajší večer bol pre mňa total kontrastný… Hrať rolu takmer nahej divy? Uff, ale nejak som to ustála v tých vysokých a tenučkých podpätkoch,“ uviedla k premene Zuzka.

S čiernymi vlasmi, mačacím pohľadom a odvážnymi pohybmi z nej bola zvodná Femme Fatale, ktorej by odolal len máloktorý muž. „Riadna šleha, mala by si prefarbyť vlasy na čierno aj v reále,“ napísal istý Tomáš, ku ktorému sa pridáva aj Miška: „Najlepšie vystúpenie dnes!“ Spoznali by ste v divokej kráske Zuzanu z Oteckov?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Video: YouTube | Foto: IG/badgalriri, zuzana_kravarikova