Dňa 14. decembra 2016 v Californii naposledy vydýchol známy herec, ktorý si zahral v mnohých populárnych snímkach. Alan Thicke dostal infarkt, no po prevoze do nemocnice skonal vo svojich 69 rokoch.

[sociallocker]Pred pár dňami herecký svet opustil talentovaný a svojimi kolegami milovaný Peter Vaughan. Tentokrát sa do sveta dostala ďalšia smutná správa, ktorá hovorí o smrti ďalšieho herca. Alan Thicke, otec populárneho speváka Robina Thickeho, dnešným dňom naposledy vydýchol v slnečnej Californii. 69-ročný herec hral hokej so svojim mladším synom, pri ktorom dostal infarkt. Alan bol prevezený do nemocnice Providence St. Joseph´s Medical Center, v ktorej nakoniec aj zomrel.

at

Robin, známy hudobník, túto správu potvrdil svojim príspevkom na Instagrame. Svojho otca vnímal ako najlepšieho muža a priateľa na celom svete.

rt

Rodený Kanaďan si zahral v mnohých seriáloch ako napríklad “Ako som spoznal vašu matku”, “Scream Queens” alebo vo filme “Život s Helen”, v ktorom si hlavnú úlohu strihla Kate Hudson.

Zdroj: tmz.com | Foto: Instagram, YouTube, depositphtos.com
[/sociallocker]