Spevácka súťaž Superstar je v plnom prúde a dokonca sme mali možnosť vidieť aj prvý finálový večer. Aj napriek tomu, že diváci rozhodujú o osude spevákov, stále hrá dôležitú rolu porota, ktorá bez servítky povie, čo má na jazyku. No rozhodne to nerobí iba z dobrého pocitu, príde si totiž na nemalé peniaze.

Keď sa slovenské a české celebrity rozhodli kývnuť na ponuku stať sa porotcom v Superstar, určite bol pre nich najväčšou motiváciou honorár. Portál eXtra.cz vypátral totiž platy porotcov speváckej súťaže a aj ostrieľaného moderátora. Za pár kastingov a finálových večerov si tak zarobia astronomické sumy.

Najväčší balík by mal získať nemilosrdný kat Palo Habera, ktorý by si mal zarobiť viac ako 115-tisíc eur. Podstatne menej však zinkasuje zostatok poroty, konkrétne Katka Knechtová, Ben Cristovao a Matěj Ruppert, ktorých honoráre majú byť takmer 60-tisíc eur. Prekvapením je plat českého moderátora Leoša Mareša, ktorý by si mal prilepšiť o 155-tisíc eur. V prípade Jasminy Alagič je zrejmé, že bude mať najmenšiu výplatu, keďže ide o jej premiéru v televízií Markíza.

Zdroj: extra.cz  |  Foto: Facebook