A je z neho ženáč! 7. september bol skutočne výnimočný pre rapera Kaliho a jeho partnerku Alicu, ktorí si v priestoroch reštaurácie v Lozorne povedali svoje životné “áno”. Dvojica tak urobila po viac ako dvojročnom vzťahu.

Sympatický raper Kali (36) vliezol do chomúta! Bývalý kouč talentovej súťaže The Voice Česko Slovenska povedal svoje životné “áno” priateľke Alici, s ktorou má nádherné dievčatko Nelku. Hudobník sa vôbec netají tým, že potom, ako mu do cesty vošli dnes už manželka s dcérkou, získal úplne nové priority.

Dvojica vstúpila do manželstva iba pár kilometrov od Bratislavy, konkrétne v hotelovom komplexe Pri Mlyne v Lozorne. Krátko po 16. hodine boli oddaní za prítomnosti svojej rodiny a priateľov, pričom Kali vyzeral v obleku doslova fantasticky. Moderátor Osťo, ktorý bol jedným z pozvaných hostí, zverejnil prvú snímku z veselice, kde je čerstvý ženích v obklopení svojich priateľov. “Tak, Kali a Alica sú svoji. Gratulujeme,” napísal Osťo k snímke. Šťastným mladomanželom srdečne blahoželáme.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/ostohiphopreality, michalpetrik_photography, dezertkalimusic