Mladej Britke sa nový rok začal veľmi zle.  Na vlastnej koži zažila, aké zlé následky na organizmus môžu mať injekcie na zväčšenie pier a čo to s telom dokáže porobiť.

Sally Roberts, mladá sympatická mamička z Walesu, na svojom facebookovom profile verejne zdieľala svoju negatívnu a hrôzostrašnú skúsenosť s výplňou pier.
“Rozhodla som sa s vami o toto podeliť a zvýšiť tak povedomie o nebezpečí kozmetických procedúr,” píše v úvode sympatická mamička z Wales a dodáva, že nechce čítať žiadne urážlivé komentáre a plne si uvedomuje, že to procedúra bola jej rozhodnutím.
Aplikáciu tekutiny do pier podstúpila už niekoľkýkrát a dokonca v renomovanom salóne od kvalifikovanej sestry, takže šok, ktorý ju ráno po výkone čakal, bol pre ňu o to hrozivejší.

Ihneď po zákroku vraj bola Sally s výsledkom spokojná, avšak ráno sa prebudila s ústami opuchnutými natoľko, že nemohla jesť, piť a ani rozprávať a trpela veľkými bolesťami.
Prirodzene, Sally ihneď navštívila pohotovosť so strachom z anafilaktického šoku, nakoľko jej opuch bol spôsobený alergickou reakciou na výplň. Lekári jej nasadili steroidy, antibiotiká, lieky proti zápalu a bolesti a antihistaminiká.

“Po nieoľkodňových neznesiteľných bolestiach som skončila s popraskanými, šúpajúcimi sa  perami tvrdými ako kameň”, opisuje svoj stav mladá Britka a dodáva tiež, že kvôli opuchu je celá jej tvár zdeformovaná a sama seba označila za príšeru z hororu. Na videu, ktoré na svojom profile zverejnila, dokonca ukazuje, ako si zo spodnej pery dokáže vytlačiť nevzhľadnú hmotu, čo pôsobí veľmi bolestivo a nepríjemne.
Kedysi krásna Angličanka tvrdí, že táto skúsenosť jej otvorila oči.

Zdroj |  Foto: Facebook