V dobe, keď svetu vládnu dokonalé instagramové zábery, nie je úplne jednoduché byť dievčaťom. Tie sú totiž často posudzované a sú na ne kladené veľké nároky. Svoje by o tom vedela hovoriť aj Sofia, tá sa rozhodla podstúpiť plastickú úpravu dvojitej brady. 

Len 19-ročná Austrálčanka Sofia Marroquin nebola spokojná so svojím výzorom, a tak sa rozhodla, že podstúpi zákrok na zmenšenie nadbytočného tuku v oblasti pod bradou. Čo ale nečakala, že procedúra jej v konečnom dôsledku spôsobí opuch a doslova štvorcovú sánku.

„Mnoho ľudí sa ma pýtalo, prečo som dopustila, aby moja tvár vyzerala ako obdĺžnik. Nespravila som naschvál to, aby moja tvár vyzerala ako obdĺžnik. Nechala som si urobiť ošetrenie zvané Kybella, ktoré odstraňuje tuk z dolnej časti tváre,“ cituje mladú slečnu denník The Sun.

Sledovatelia na Tik Toku na nej nenechali ani nitku suchú, uštipačne žartovali, že vyzerá ako Buzz Lightyear z rozprávky Toy Story či Lord Farquaad z rozprávky Shrek. Osem týždňov po ošetrení sa podelila o finálny výsledok a ukázala novú zoštíhlenú tvár, ktorá teraz vyzerá značne odlišne ako pred zákrokom.

Reakcia jej rodičov a sestry hovorí sama za seba

Takto vyzerala Sofia po operácii

A takto vyzerá po odpuchnutí

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Tik Tok/ sof.marroquin, thesun.co.uk