Včera (6. septembra) v popoludňajších hodinách došlo k vážnej dopravnej nehode, ku ktorej bol privolaný vrtuľník. Na mieste nehody sa však mali objaviť okolnosti, ktoré nasvedčujú, že išlo o vraždu. Celým prípadom sa už zaoberá NAKA!

V okrese Zlaté Moravce, konkrétne na ceste R1 pri Tesárskych Mlyňanoch, došlo k tragickej dopravnej nehode. Osobné vozidlo zišlo z vozovky a následne začalo horieť. Na mieste spolujazdca sa nachádzala 41-ročná žena, ktorej zranenia boli nezlučiteľné so životom. Záchranári našli vodiča mimo vozidla s vážnymi popáleninami, no auto zhorené nebolo.

47-ročný muž utrpel popáleniny v rozsahu 40 % povrchu tela, v dôsledku čoho bol uvedený do umelého spánku a vrtuľníkom transportovaný do univerzitnej nemocnice v bratislavskom Ružinove. Podľa informácií portálu Tvnoviny bola obeťou nehody exmanželka šoféra, ktorá mala byť poliata benzínom, pravdepodobne ešte počas jazdy. Ich spoločným deťom mal otec nechať list na rozlúčku, kde sa ospravedlnil za to, čo urobil mame.

Denník SME informoval verejnosť, že celým prípadom sa už zaoberá NAKA, ktorá vyšetruje nehodu ako podozrenie na úkladnú vraždu. Už na mieste tragédie malo vzniknúť podozrenie, že bolo osobné auto úmyselné podpálené. ,,Keďže boli na mieste udalosti zistené iné závažné okolnosti, vec nie je vyšetrovania ako dopravná nehoda,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Nitre Renáta Čuháková.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Air Transport Europe, mynitra.sme.sk, tvnoviny.sk  |  Foto: FB/Air Transport Europe