Hororový incident sa odohral v piatok v nitrianskej nemocnici. Hospitalizovaný muž vyskočil priamo počas lekárskej vizity z okna. Dopadol takým spôsobom, že si pádom na dopravnú značku pod oknom amputoval nohu.

Strašný incident sa odohral v piatok 13. septembra v nitrianskej nemocnici. Už vo štvrtok prijali na neurológii na JIS-ke cudzinca, ktorý v Nitre pracuje. Záchranku mu zavolali potom, ako sa začal zvláštne správať a mal problémy s koordináciou.

Keď mal v piatok podstúpiť psychiatrické vyšetrenie, priamo počas vizity vyskočil z okna na 3. poschodí budovy. Lekárka aj sestričky k nepríčetnému pacientovi visiacemu dole hlavou pribehli, držali ho za nohy a snažili sa mu podľa informácii MyNitra dohovoriť. Ten sa však vyšmykol a dopadol mimoriadne nešťastne.

Jeho pád totiž zastavila až dopravná značka stojaca päť metrov od budovy, ktorá mužovi amputovala pravú nohu, a zároveň si zlomil dva hrudné stavce. Pacient bol hospitalizovaný na oddelení anesteziológie a intenzívnej medicíny a momentálne má byť podľa slov hovorkyne nemocnice stabilizovaný. Informácie z prostredia nemocnice naznačujú, že muž sa už deň pred incidentom vyhrážal personálu samovraždou. Nemocnica ale takéto tvrdenie odmieta so slovami, že bol nepokojný a negativistický, pričom využil chvíľkové presúvanie personálu k ďalšiemu lôžku počas vizity.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mynitra.sme.sk │ Foto: Facebook/Fakultná nemocnica Nitra-oficiálna stránka