Nová moderátorka, noví súťažiaci, nové pravidlá. Jubilejný desiaty ročník Farmy bude absolútne rozdielny ako tie doposiaľ a kým si Markíza za svojimi zmenami absolútne stojí, diváci sa doslova búria. Či už je to tak alebo onak, jedným z najväčších prekvapení bude prítomnosť dlhoročnej tváre verejnoprávnej televízie a divadelno-dabingovej herečky Katky Brychtovej (51).

Katarína Brychtová z Pošty pre teba, ktorej hlas je notoricky známy aj zo seriálu Priatelia, kde dabovala Rachel Green, je jednou z celebritných tvárí Farmy 10. 51-ročná herečka sa nechala nalákať na novú skúsenosť, kde nebude núdza o manuálnu prácu, zábavu, ale aj vyhrotené situácie. „Ja vlastne vôbec neviem, čo mám očakávať. Všetci sa ma pýtali, či sa niečoho pred Farmou bojím a ja som stále hovorila, že nie. No čím viac sa blíži čas začiatku, prichádza na mňa zodpovednosť, či to bolo správne rozhodnutie,” povedala s obavou pre Markízu.

Aj keď sú na Farme na dennom poriadku vypäté situácie, ktoré neraz vyústia do hádok a väčších konfliktov, Katarína môže čerpať dlhoročné skúsenosti z relácie Pošta pre teba. Práve tu sa pokúšala spájať dlho odlúčených rodinných príslušníkov či priateľov, ktorí stratili kontakt, či už z osobných dôvodov, alebo ako plynul čas. „Teším sa, pretože mám rada nové veci. Neviem sa dočkať, že budem konečne v prírode a dýchať čerstvý vzduch, pretože som teraz mala obdobie, keď som bola veľa zatvorená v štúdiu či divadle,” dodala na záver.

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)