Píše sa rok 2017 a svetlo sveta konečne uzrie pokračovanie svetoznámeho filmového trháku 50 odtieňov sivej. Druhá časť tohto úspešného erotického filmu nesie názov 50 odtieňov temnoty a keďže tento ošiaľ sa dostane do kín o necelé dva týždne, diváci sú naozaj nedočkaví. 

[sociallocker]Druhá časť, ktorá sa rovnako ako kniha volá 50 odtieňov temnoty, prinesie opäť známu dvojicu Christian Grey a Anastasia Steele, ktorú stvárni duo Jamie Dornan a Dakota Johnson. Zmeny sa však udiali na tej najdôležitejšej stoličke, a síce režisérskej. Sarah Taylor-Johnson, ktorá sa významným dielom podpísala pod nemastnú-neslanú výslednú podobu jednotky, nahradil omnoho ráznejší James Foley, ktorého rukopis je divákom známy napríklad zo seriálu z prostredia politických intríg House of Cards. Aj vďaka tomu sa očakáva, že pokračovanie sa bude niesť v omnoho temnejšej atmosfére.


Všetci sa určite nesmierne tešia a sú zvedaví, či podobný úspech zožne i pokračovanie svetoznámeho filmu podľa knižnej predlohy. Titulnú skladbu naspievali v súčastnosti veľmi uznávaní a mladým publikom obľúbení speváci Taylor Swift a Zayn Malik. Názov tejto úžasnej skladby je  ,,I Don’t Wanna Live Forever,, a  nielen textom ale i hudbou reflektuje temný charakter filmu, ku ktorému patrí. Len za pár dní od jej zverejnenia, mala skladba neuveriteľných 11 miliónov zhliadnutí, teraz je ich už viac ako 24 miliónov. Tak, ktorá z titulných skladieb sa Vám páči viac?

Zdroj | Video: YouTube | Foto: Instagram
[/sociallocker]