Nora Mojsejová je zjavne žena mnohých tvárí. Len nedávno opäť povstala zo spoločenského popola a po rokoch v ústraní prikývla na natáčanie nového videoklipu. Najnovšie sa rozhodla nafotiť aj moderné a úplne netradičné zábery pre istý magazín.

62-ročná podnikateľka z košického Pereša sa po pobyte vo väzbe stiahla do ústrania a očiam verejnosti sa snažila vyhýbať. Nevedno, čo presne je doviedlo k zmene názoru, no jedno je isté. Nora Mojsejová sa zjavne vracia do povedomia svojich fanúšikov. Len pred niekoľkými dňami pritom vypustila do sveta v spolupráci s umelcom Slaytiiina nový videoklip s názvom “Nenechajte sa o****ť”. V následnom rozhovore vyjadrila názor i na aktuálne dianie na Slovensku ohľadne pandémie a opatrení vlády, pričom sa nečakane dotkla aj osoby Igora Matoviča.

Najnovšie Nora šokovala ešte viac, keď sa nechala nahovoriť na spoluprácu s istým módnym magazínom. Mojsejová sa nechala nafotiť v ultramodernom účese aj oblečení s masívnymi okuliarmi na tvári. “Má 62 rokov a sledujú ju generácie, ktoré o nej v ére jej najväčšej slávy ani netušili. Nosili vtedy ešte plienky. Časy, kedy vďačne pútala pozornosť svojimi excesmi a ostrým jazykom v štýle ‘po mne potopa’, sú preč. Vo väzbe si odsedela viac než rok, žije z minima. Napriek všetkému, čo bolo predtým a aj tomu, čo je dnes, má svoj verný following. Tento kult je nepochybne jedným z najväčších slovenských hlavolamov,” napísal magazín k fotkám. Čo poviete, ako to Nore pristane?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: virvar.online│ Foto: Instagram/virvaronline, lousyauber, YouTube/SLAYTIIINA