Sesterské duo Twiins, ktoré pôsobilo na slovenskej hudobnej scéne viac ako dvadsať rokov, si dáva oficiálnu prestávku! Daniela a Veronika Nízlové sa prvýkrát ukázali pred kamerami v detskej speváckej šou Hviezdička, kde odštartovali svoju kariéru speváčok. Teraz však jednu z dvojičiek čaká najkrajšie obdobie života, pričom mikrofón na čas vymení za materské povinnosti.

Daniela a Veronika Nízlové (33) pôsobia na domácich pódiách od roku 1996, kedy sa objavili v speváckej súťaži Hviezdička pre najmenších spevákov. Tu sa dievčatá predstavili so skladbou Lady z čokolády, s ktorou šou s prehľadom vyhrali. Od tohto momentu sa nerozlučné duo predieralo svetom šoubiznisu bok po boku až do chvíle, kedy Daniela verejnosti potvrdila, že pod srdcom nosí vytúžené dievčatko.

Speváčka, ktorá sa zamilovala do futbalistu Stanislava Lobotku, sa už o pár mesiacov stane mamičkou dcérky Lindy. Nakoľko však budúci otecko pôsobí v Španielsku, tehotná Daniela odchádza za svojou láskou, kde dieťatko privedie na svet, a taktiež ho tu bude po pôrode vychovávať. Hudobná kariéra sa tak na istý čas presunie na druhú koľaj, avšak nie pre Veroniku Krúpa Nízlovú. Ako totiž avizuje na svojich stránkach, už onedlho spúšťa sólový projekt, pričom vystupovať bude pod pseudonymom VEBI.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ako sa zdá, Twiinska neberie reštart svojho pôsobenia na ľahkú váhu a okrem tvorby sa aktuálne zamerala aj na formovanie postavy. I keď dievčatá vždy vynikali priam ukážkovými telami, tentokrát sa Veronika zahryzla do cvičenia a pýši sa doslova dokonalými krivkami. Okrem pevného zadku a stehien sa fanúšikom pochválila i pekáčom buchiet na bruchu, ktorý odrovnal aj jej vlastnú mamu: “Klobúk dole, ako sa hovorí, máš výdrž!” pochválila dcéru. A my môžeme len súhlasiť!

Veronikine vyšportované telo môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: IG/VeronikaTwiins, tvojatvarzniepovedome