Obľúbená herečka a speváčka Dominika Kavaschová sa v stredu (5. mája) stala po prvýkrát mamičkou a dcérku s výnimočným menom Maia porodila svojmu partnerovi Danielovi Fischerovi. Dominika tak už nie je v prvom rade celebritou, ale mamou na materskej dovolenke a fotografov, ako sa zdá, prestala celkom zaujímať!

Speváčka a herečka Dominika Kavaschová má o kariéru rozhodne postarané, o čom svedčí aj výhra sošky o najobľúbenejšiu herečku v ankete OTO. Dominika, známa najmä zo seriálu Oteckovia či Sloveského národného divadla, v sebe objavila aj speváckeho ducha a zo sociálnych sietí sa nevytrácala ani s narastajúcim bruškom. V stredu sa s fanúšikmi podelila o tú najkrajšiu novinku!

Dominika momentálne prežíva najšťastnejšie chvíle svojho života a z nemocničného lôžka sa pomaly presúva s dcérkou domov, k snúbencovi Danielovi z hereckej brandže. Radostné chvíle však strieda pohoršenie, s ktorým herečka celkom nerátala. Kde sú paparazzi?! Pýta sa hviezda televíznych obrazoviek vo vtipnom videu, ktoré rozosmialo množstvo jej fanúšikov. Toto vás dostane do kolien!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/donda_kawa | Video: streamable.com