Za nebezpečnú jazdu zaplatil najvyššiu cenu! Mladík (†26) sa preháňal na motorke po meste, keď zrazu nezvládol riadenie a vpálil rovno pod osobné motorové vozidlo. Pre “frajerinu” tak vyhasol ďalší mladý život.

Mladosť-pochabosť, no v tomto prípade sa už mladý muž z obce Žehra zo svojej chyby nikdy nepoučí. Motorkár Matej sa preháňal bláznivo po centre Krompách (okres Spišská Nová Ves), svedkovia ho dokonca videli jazdiť len na zadnom kolese. Nie je jasné či chcel upútať pozornosť, alebo si len vychutnával adrenalínovú jazdu, v každom prípade ho táto “zábavka” stála život.

Čo sa motorkárovi stalo osudným?

Matej nezvládol nebezpečné manévre, dostal šmyk a skončil rovno pod osobným automobilom značky Audi, ktoré odbočovalo z hlavnej cesty. Motorkár ostal ležať na mieste, no motorka sa ešte šmýkala pár metrov, kým ju nezastavilo odparkované auto. Zranenému mužovi hneď poskytli pomoc okoloidúci svedkovia, neskôr prišli na miesto nehody aj profesionálni záchranári. Ťažko zranený mladík bol prevezený do krompašskej nemocnice, kde svojim zraneniam podľahol. Prípad už vyšetruje polícia i súdny znalec.

Nehoda motorkára.

Nehoda motorkára.

Na mieste tragédie ostal asi 10-metrový šmyk po motorke, ako strašná pripomienka mladíckej nerozvážnosti, ktorá si vyžiadala najvyššiu daň.

Zdroj: noviny.sk | Foto: FB/TV JOJ | Ilustračná foto: pixabay.com