Slovenský stand-up komik, raper a niekdajší profesionálny cyklista Bekim Aziri (33) má radosti zo života na rozdávanie! A o svoju lásku sa aj podelil potom, čo dlhoročnej partnerke Laure povedal svoje životné áno!  

Večne usmiaty slovenský komik a raper Bekim zažíva jednu veľkú párty. Jeho životným mottom je oslava života ako takého a neustále to dokazuje aj svojim verným fanúšikom. Úsmev mu zostal na perách aj po vážnej nehode na cyklistických pretekoch v Čechách, odkiaľ musel byť prevezený do nemocnice vrtuľníkom.

Od nešťastia, ktoré ho pripútalo na vozík, prešlo už 17 rokov a za ten čas sa Bekim naučil nielen s hendikepom žiť, ale ho aj premeniť na úspech. Fanúšikov si získal neuveriteľným optimizmom do života: „Asi ste si všimli, že sa stále smejem, usmievam a srandujem. Tieto 3 veci robia život oveľa lepším. Áno, pozdvihujem svoju “opitú chôdzu” a nemám problém si urobiť srandu aj sám zo seba. Humor mi totižto pomáha v mojom každodennom boji. Neurazia ma slová, lebo slová sú len slová. Pokiaľ nájdeš humor aj v ťažkej situácii, tak ju vieš aj prekonať,“ motivuje Bekim.

Ten neobsedí dokonca ani na vozíčku a na svojej motorike pracuje doslova denne. Svadobný tanec síce na parkete s manželkou roztočil na kolesách, na fotografiách však po rokoch driny už aj stojí na vlastných nohách. Mladomanželom prajeme všetko dobré!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/bekimko, topky.sk | Foto: IG/@tomasthurzo, bekimko