45-ročná žena pochádzajúca z juhu Nemecka zhorela vo vlastnom aute kvôli hádke. So svojím manželom (47) mali na ulici ostrú výmenu názorov, pričom následne došlo k šokujúcemu incidentu. Svedkovia opísali strašné detaily.

Vo štvrtok ráno krátko pred ôsmou hodinou došlo v nemeckom meste Gerabronn k strašnej tragédií. Neznámy muž sa stal odrazu na ulici svedkom ostrej manželskej hádky medzi 45-ročnou ženou a jej 47-ročným manželom. Podľa jeho slov bola obeť už v tej chvíli zranená. Ako uvádza nemecký portál SWP, po konflikte nasadla do auta.

Rozzúrený muž ale vozidlo zapálil a manželka v ňom následne zhorela. Zhrozený svedok okamžite privolal políciu. Najbližšia policajná hliadka urýchlene dorazila na miesto, no napriek veľkej snahe už obeti nedokázala nijako pomôcť.

Útočníka, ktorý žil s manželkou oddelene, dolapila polícia v mieste jeho bydliska. Na mieste požiaru zasahovalo 20 kusov techniky a 3 požiarne vozidlá. Štátne zastupiteľstvo a kriminálna polícia prípad naďalej vyšetrujú. Otázne je aj to, či žena umrela až po požiari v aute alebo potom, ako si do neho nasadla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: swp.de │ Foto: Twitter, YouTube/BILD