Jozef Andrej bol obžalovaný z vraždy svojho syna Dominika († 24), ktorého minulý rok v septembri odpojil od prístrojov. On však tvrdí niečo iné.

V pondelok sa začal dlhoočakávaný súdny proces s Popradčanom, ktorého polícia obvinila z vraždy vlastného syna. Ten mal odpojiť Dominika, ktorý trpel mozgovou obrnou od prístrojov. Je však otázne, či to muž naozaj urobil a chcel tak pomôcť synovi aby sa viac netrápil, alebo to bolo úplne inak.

[sociallocker]„Bol som na toalete, a keď som sa vrátil do izby, videl som, že Dominik je celý modrý a má obrátené oči smerom nahor. Bol v kóme. Hneď som sa ho snažil oživiť. Podnikol som rozličné spôsoby, ako mu pomôcť, ale, žiaľ, nepodarilo sa mi to,“ povedal na svoju obhajobu a zdôraznil, že to čo vraví je skutočne pravda.

Jeho manželka Renáta, však hovorí niečo úplne iné. „Bola som hospitalizovaná na psychiatrii. Druhý syn Boris mi počas návštevy povedal, že otec sa nestará. A už dlho poriadne nejedol. V deň, keď Dominik zomrel, mi Boris zavolal, že otec zabil Dominika,“ tvrdí žena, ktorá už pred tragédiou celú náročnú situáciu, ktorá vládla doma nezvládala.

Súdny proces bude pokračovať ešte celý tento týždeň.

Zdroj: cas.sk | Foto: depositphotos.com[/sociallocker]