Bývalé účastníčky Farmy sa rozhodne nehodlajú vzdať svojej párminútovej slávy len tak ľahko. Po zviditeľnení Evy Zelníkovej, Karin Dvořákovej či Lucie Gachulincovej zavíta medzi celebrity aj ďalšia exfarmárka. Tá totiž rozbieha hereckú kariéru a hneď vo veľkom štýle – v posteli s cudzím chlapom.

Exhviezdy reality šou Farma sa rozhodne nechystajú vyhasnúť. Účastníčky súťaže o 75-tisíc eur pracujú na svojej kariére aj po skončení šou a svoju slávu nechcú nechať upadnúť do zabudnutia. Po Karin či Eve sa rozhodla svojim fanúšikom pripomenúť aj Vladimíra Sedláková, ktorá súťažila v 8. sérii.

Tá sa totiž zjavne rozhodla pre hereckú kariéru a objaví sa v úlohe v známych Rodinných prípadoch na TV Markíza. O tom, že sa jej toto povolanie páči, hovorí aj samotná Vladka, ktorá si natáčanie užívala. Režisér vraj scénku s ňou natáčal len na trikrát, a tak je so svojím výkonom spokojná.

A hoci má doma priateľa, pred kamerami si musela strihnúť poriadne vášnivú scénku s cudzím chlapom na gauči: “Bolo to zvláštne, keďže som svojho kolegu videla prvý raz, ale pamätám si, že mi veľmi pomohol. Keď videl, že som v strese, povedal, že aj horšie veci sa točia. No v konečnom dôsledku som sa cítila príjemne a pokojne by som išla pred kamery znova!” dodáva nadšene bývalá farmárka, ktorú tak možno uvidíte aj v iných projektoch. Celú scénku na gauči s Vladkou si pozriete >>> TU <<<.

Vášnivé scénky pred kamerou
Vladka sa odviazala s cudzím chlapom
Doma ju ale čaká priateľ
Vladka sa zviditeľnila počas Farmy 8

Zdroj: rodinnepripady.markiza.sk │ Foto: Instagram/sedlakova_vladimira, TV Markíza