Posledné dni boli mimoriadne ťažké pre operného speváka Štefana Margitu, ktorý žil od roku 1992 po boku speváčky Hany Zagorovej. Česká umelkyňa odišla na večný odpočinok 26. augusta, pričom v posledný deň letných prázdnin sa s ňou navždy rozlúčila široká verejnosť.

26. augusta sa Česko i Slovensko ponorilo do smútku potom, čo zomrela obľúbená spevácka ikona Hana Zagorová. Interpretka piesní Můj čas, Duhová víla, Maluj zase obrázky či Ta pusa je tvá by 6. septembra oslávila 76. narodeniny, avšak osud to zariadil inak. Potom, čo sa jej manžel Štefan Margita prihovoril fanúšikom pár hodín po úmrtí speváčky, zopár slov im adresoval aj v deň poslednej rozlúčky.

„Drahí priatelia, ani netušíte, ako mi v týchto ťažkých dňoch pomáhate. Veľmi vám ďakujem za nádherné slová a prejavy sústrasti. Ako za seba, tak aj za moju milovanú Hanku,“ napísal v krátkom príspevku, a zároveň sa poďakoval odborníkom z nemocnice, ktorí sa do poslednej chvíle starali o jeho milovanú manželku. „Budem veľmi rád, keď vám ako prejav mojej vďačnosti niekedy v budúcnosti zaspievam. Klaniam sa pred vami,“ dodal s pokorou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/stefanmargita_official,