Prípad vyšetrovania Kuciakovej vraždy sa začína postupne odmotávať a okrem troch obvinených mužov pribudla vo vyšetrovacej väzbe aj Alena (44) z Komárna, ktorá mala byť objednávateľkou v reťazci prípravy dvojnásobnej vraždy. Napriek tomu, že sa snažila zakryť tvár čiernymi vlasmi, podarilo sa odhaliť jej indetitu.

Polícia a vyšetrovatelia zaznamenali vo vyšetrovaní prípadu vraždy Kuciaka veľký posun a okrem troch obžalovaných mužov pribudla aj Alena Zs. (44) z Komárna, ktorá má byť údajne objednávateľkou v reťazci ľudí, ktorí vraždu zosnovali. Pri odchode zo Špecializovaného trestného súdu v Banskej Bystrici si ale žena, ktorá je matkou 15-ročnej dcéry, zakrývala tvár dlhými čiernymi vlasmi.

Alena sa mala podľa informácii niekoľkých denníkov poznať aj s Mariánom Kočnerom, pre ktorého údajne tlmočila a ktorý má byť krstným otcom jej dcéry. Kočner ale tieto informácie odmieta so slovami, že je krstným otcom len dvoch ľudí mužského pohlavia. Objednávateľka vraždy, za ktorú sa vyplatila dokopy suma 70-tisíc eur, je ale konečne odhalená a Novému Času sa podarilo zistiť jej identitu.

Tvár, ktorá sa skrýva za čiernymi vlasmi, ale zďaleka nie je taká, akú si mnohí pod pojmom „objednávateľ vraždy“ predstavujú. 44-ročná žena, ktorej v minulosti finančne pomohol aj tento politik, má výraznú tvár s peknými črtami a do očí okamžite udrú veľké pery. Zábery, ktoré sa podarilo získať, sú priam šokujúce >>> TU <<<. Povedali by ste, že Alena má na svedomí čosi takéto?

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube/HNtelevízia