V českom športe zavládol smútok. O život prišiel nečakane len 29-ročný zápasník bojových umení. Tri dni pred Vianocami mali jeho telo objaviť vo vlastnom byte. Napriek snahe o obnovenie funkcie srdca sa ho už, bohužiaľ, nepodarilo zachrániť.

Ako informuje portál iSport, českým športovým svetom otriasla nečakaná smrť mladého muža. Len 29-ročný zápasník bojových umení Martin Postolka odišiel na druhý svet za záhadných okolností. Postolka sa venoval MMA a v lete 2020 sa objavil taktiež v televíznom zápase s Jindřichom Ševčíkom.

Martin, ktorého prezývali aj Vitto alebo Cassanova, mal tri dni pred Vianocami zomrieť vo svojom byte. Presná príčina jeho úmrtia je nateraz neznáma. Viac však prezradil jeho kamarát na sociálnej sieti, ktorý všetkým venoval smutné slová.

21.12.2022 o 19. hodine nás všetkých opustil Martin Postolka a všetkým známy ako Vitto. Jeho telo bolo bezvládne nájdené u neho doma, napriek oživovaniu jeho srdce už nevládalo ďalej tĺcť. Prosím všetkých, ktorí Vitta poznali, zapáľte doma sviečku. Zbohom, priateľ, nech tvoja duša nájde kľud,“ odkázal do neba. Pred pár hodinami zomrela vo veku 55 rokov aj úspešná seriálová herečka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: isport.blesk.cz │ Foto: FB/Vitto Cassanova