Cez víkend zomrel za doposiaľ nezverejnených okolností mladý herecký talent. Len 24-ročná latinskoamerická hviezda kanálu Disney zarmútila množstvo fanúšikov, ako aj kolegov a predovšetkým rodinu. Smutné slová zverejnila jeho kamarátka, no aj herecká asociácia v Mexiku.

Cez víkend prišiel podľa infomrácií DailyMail o život mladý herec Sebastian Athie. 24-ročná latinskoamerická hviezda kanálu Disney Channel zomrela za záhadných a dosiaľ nezverejnených okolností. Počas kariéry sa preslávil najmä v roku 2017 rolou Lorenza Guevara v argentínskom seriáli O11CE, no aj v televíznej šou La rosa de Guadalupe v roku 2014 a 2015.

Zo smrti mladého talentu je zdrvená rodina, no aj priatelia, kolegovia a fanúšikovia, pričom Sebastianovo konto na Instagrame sledovalo vyše 250-tisíc ľudí. “S hlbokým zármutkom vám oznamujeme závažné úmrtie Sebastiana Athiého. Mal 24 rokov. Posielame objatie solidárnosti jeho rodine a priateľom s našimi najhlbšími kondolenciami,” napísala Národná asociácia hercov Mexika.

Pripojil sa aj Disney Channel LA: “Odpočívaj v pokoji, Sebi. Tvoje umenie a tvoj úsmev zostávajú navždy. Je nám ľúto odchodu Sebastiana Athiého a navždy budeme spomínať na jeho talent, spolupatričnosť, profesionálnosť a predovšetkým obrovské srdce.” Príčina smrti nateraz nie je známa. Vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Instagram/sebastian_athie