Príslušníci policajného zboru pred pár hodinami zasahovali v Banskobystrickom kraji po zúfalom telefonáte žien, ktoré sa prebrali do desivého rána. Smrť dvoch mužov vyvoláva množstvo otázok, na ktoré sa budú vyšetrovatelia snažiť nájsť odpovede.

Na chate nad obcou Čekovce v okrese Krupina si spoločný večer užívala partia ľudí. Popíjali a následne sa rozhodli ísť spať. V izbe odpočívali dva páry, pričom ženy sa bez problémov ráno prebrali. Ich partneri však nejavili žiadne známky života. Okamžite zavolali záchranárov i mužov zákona.

Obhliadajúci lekár mohol už len konštatovať smrť u oboch mužov. Predbežne mala byť vylúčená násilná smrť. Policajti dlhé hodiny zaisťovali stopy s cieľom nájsť dôvod náhleho skonu dvoch ľudí. Na mieste bola nájdená bandaska s neznámou tekutinou, ktorá bola poslaná na expertízu.

Podľa dostupných informácií si domáci mali myslieť, že ide o alkohol. Tekutina mala voňať ako domáca pálenka, ktorú si celá partia vychutnávala večer pred nešťastím. Stále to však nevysvetľuje, prečo sa dámy ráno prebrali a ich polovičky už nie. Príčinu smrti mužov má určiť nariadená pitva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk  |  Foto: FB/Polícia SR-Banskobystrický kraj, joj.sk