Na východe Slovenska došlo k záhadnej vražde, o ktorej nie sú známe žiadne skutočnosti. Polícia našla mŕtve telo muža, ktorého totožnosť zatiaľ nie je známa. Čo sa na mieste činu stalo? 

 

Na východe Slovenska našli v nočných hodinách vo štvrtok 28. decembra mŕtve telo muža, ktorého totožnosť zatiaľ nie je známa. Telo bolo nájdené na ceste pri obci Medzev v okrese Košice. Na nájdenom tele boli viditeľné poranenia, ktoré s veľkou pravdepodobnosťou zavinila cudzia osoba. Záchranári, ktorí boli k telu privolaní mohli už len konštatovať smrť.

Celú vec na mieste nájdenia prevzal vyšetrovateľ z Košíc, ktorý vykonal obhliadku miesta činu a začal trestné stíhanie pre obzvlášť závažný trestný čin vraždy. Momentálne prebiehajú prvotné úkony, ktorých účelom je najmä zistenie totožnosti mŕtvoly. Následne na to sa budú vyšetrovať aj okolnosti, za akých bol tento čin vykonaný a najmä to, kto tento čin spáchal. Polícia sa k ďalším informáciám z dôvodu vyšetrovania vyjadrovať nechce, všetko bude známe neskôr.

Zdroj/Foto: FB/Polícia SR