Pred pár dňami zarmútila verejnosť smutná správa o 21-ročnom mužovi, ktorý si mal v Bratislave siahnuť na život obesením. Krátko na to vyplávalo na povrch, že sa má jednať o Roberta Gabriela Vrtíka, ktorý súťažil v známej šou Bez servítky.

Polícia objavila pred niekoľkými dňami 21-ročného Gabriela na Haanovej ulici v Bratislave bez známok života. Krátko na to sa prevalila šokujúca informácia o tom, že sa má jednať o súťažiaceho zo známej jojkárskej kulinárskej šou Bez servítky. Robert Gabriel Vrtík, ktorý pre súperov varil aj sáčkovú polievku, bol objavený obesený, a preto padli prvé predpoklady o tom, že si podľa všetkého siahol na život sám.

Mladý muž za sebou nechal smútiacu rodinu aj sestru, ktorá sa rozhodla o veľkej tragédii prehovoriť. Podľa jej slov nie je ešte v tomto štádiu vyšetrovania jasné, či mu na druhý svet niekto nedopomohol. “Nevieme presne, čo sa stalo. Brat je ešte stále na pitve a čakáme na výsledky,“ uviedla pre Nový Čas.

Následne ale priblížila hrozivé detaily, ktoré tragédii predchádzali. Gabriel sa mal totiž zapliesť do konfliktu dvoch ľudí: “Polícia všetko vyšetruje, dokonca to mohlo byť aj tak, že môjho brata niekto zabil. V tú osudnú stredu mal napadnúť v Bratislave nejaký muž, ktorý vyšiel z väzenia, ženu a môj brat ju mal akoby zachrániť,” šokuje. Polícia však pre prebiehajúce úkony nemôže aktuálne poskytnúť bližšie podrobnosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: FB/Komparz Bratislava, Televízia JOJ