Bol tento záhadný úkaz predzvesťou apokalypsy?

Obrovská panika zachvátila obyvateľov mestečka Chalchuapa v juhoamerickom Salvadore. Vydesil ich totiž nezvyčajný úkaz na oblohe. Snímky z tohto záhadného javu sa okamžite začali šíriť na internete a zverejnil ich aj miestny spravodajský server El Blog. 

Podľa portálu, ľudia, ktorí opúštali kostol Horem-Ebenezer, uvideli na oblohe ,,obrovskú červenú guľu“, ktorá po niekoľkých sekundách z oblohy zmizla. „Podľa získaných informácií niekoľko ľudí pri odchode z bohoslužby v kostole Horem-Ebenezer uvidelo obriu červenú guľu na oblohe, ktorá svietila len pár sekúnd a zmizla, na oblohe zanechala červenú farbu,“ uviedol Gabe Hash.

Obloha sa na pár sekúnd sfarbila do červena, potom úkaz zmizol.

Medzi obyvateľmi sa rozšírila panika, nakoľko nedávne série zemetrasení v Japonsku a Ekvádore si vyžiadali stovky obetí. Tamojšie predpovede varujú pred ďalšími zemetraseniami, ktoré sa môžu vyskytnúť počas víkendu. Po minuloročnom ,,Krvavom Mesiaci“ mnohí naznačujú, že môže ísť o ďalšie znamenie, predpovedajúce koniec sveta. Málokto však takýmto nevedeckým ,,odhadom“ verí.

Zdroj: topky.sk |  Foto: Youtube, El Blog