Český slavík sa, bohužiaľ, tento rok nezaobišiel bez škandálu. Postaral sa o to neznámy muž, ktorý pred začiatkom galavečera vysypal na speváka Jana Bendiga múku. Čo ho k tomu viedlo?

Počas toho, ako Jan Bendig na Českom slavíkovi pózoval fotografom, prikradol sa k nemu neznámy muž a vysypal naňho múku. Honza ostal z tohto útoku, samozrejme, v šoku. ,,Stále nenachádzam tie správne slová, čo k tomu povedať. Mrzí ma to. Naozaj veľmi. To, že celý život musím stále určitých ľudí presviedčať, nech ma nehádžu do jedného vreca a nepozerajú na mňa cez prsty, je niekedy fakt psychicky unavujúce. Nebudem klamať, včera ma to po tom incidente totálne zlomilo a nevedel som, čo si mám myslieť a čo robím zle,” podelil sa na Instagrame o svoje emócie znechutený spevák.

Viacerí talentovaného mladíka začali obviňovať z toho, že išlo iba o vopred dohodnutú scénku, ktorou sa chcel zviditeľniť. Deň po tom, čo škandál obletel médiá, sa ale ozval “útočník” a slová o možnom divadle absolútne vyvrátil rovnako ako Honza.

Aký bol dôvod útoku?

,,Zase musím niektorých presviedčať, že naozaj nemám za potrebu po sebe hádzať múku, aby som bol “slávny” a písalo sa o mne! Tento chlapec urobil blbosť! Ale na rozdiel od niektorých sa k tomu postavil čelom a dnes sa mi ospravedlnil. Vysvetlil mi, prečo to urobil, a uznal chybu. Jasné, že by som mu najradšej vlepil facku, pretože som si musel vedľa podpory opäť vypočuť nepekné veci, ktoré počúvam celý život. Ale aj ja som v živote urobil veľa chýb a dávať druhé šance je ľudské a dôležité. Takže jeho ospravedlnenie beriem a verím, že sa poučil,” napísal SuperStarista k videu, ktoré nahral “páchateľ menom Lukáš na Instagram.

Okrem ospravedlnenia v ňom zaznelo i to, že proti Honzovi vôbec nič nemá a nebolo v jeho úmysle zaútočiť priamo naňho. Lukáš chcel “len” narušiť akciu a spevákovou smolou bolo, že mu prišiel do rany ako prvý.

Zdroj/Foto: Instagram/bendigjan/blesk.cz/extra.cz