Tanečník Vilda Šír je bezpochyby charizmatický muž, ktorý na ženy pôsobí ako magnet. Čaru fešného Čecha podľahla aj jeho aktuálna tanečná partnerka zo šou Let’s Dance speváčka Tina. Vzniká medzi dvojicou aj hlbší než len kamarátsky vzťah?

Vzájomnými sympatiami sa Tina a Vilda vôbec netaja. Avšak neprehliadnuteľné je aj iskrenie medzi nimi, ktoré si počas jednotlivých kôl Let’s Dance veľmi dobre všímajú i diváci.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ꧁𝕿𝖎𝖓𝖆꧂ (@tinaslovakia)

Dôkazom, že si dvojica skutočne sadla, sú aj slová obľúbenej speváčky, ktorá na svojho tanečného partnera nešetrí chválami. „Keď sa skončí táto súťaž, chcela by som veľmi tancovať. Ale ja by som chcela navždy tancovať len s Vildom. Lebo my patríme k sebe. Nebudem vôbec preháňať, že keď prišiel on, rozžiaril môj život. Je na mňa veľmi dobrý. Je trpezlivý, stále ma prekvapuje a stále ma mačká. Ja som matka, ktorá je sama, a zrazu je tu mužský element, ktorým sa ja nechávam viesť. Práve cez neho sa stávam ženou,“ uviedla v jednej z dokrútok mamička 11-ročného syna Lea, ktorého má s futbalistom Richardom Lásikom, a 9-ročnej dcérky Aničky, ktorej otcom je raper Separ.

Tinu podporovali v publiku nielen deti: Túto osobu nikto nečakal!

Vilda sa pravidelne stretáva aj s Tininými detičkami, tie si ho taktiež veľmi obľúbili. Je teda možné, že medzi 24-ročnou hviezdou prvej série reality šou Love Island a o 16 rokov staršou exotickou kráskou vzniká niečo viac než len priateľstvo?

,,Ani s jednou z mojich bývalých tanečných partneriek nič nemám. Obe sú moje kamarátky. Ale ktovie. S jednou z mojich tanečných partneriek určite skončím,“ vyjadril sa pre Nový Čas Vilda, ktorý by nebol prvým Tininým zajačikom. Všetci jej partneri boli totiž značne mladší, pričom ten posledný, boxer Karol Itauma, je približne vo Vilémovom veku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ꧁𝕿𝖎𝖓𝖆꧂ (@tinaslovakia)

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/tinaslovakia