Jaroslav, brat bývalého prezidenta Andreja Kisku, má mať na krku ďalší veľký problém. Známa slovenská banka mala na Kisku a ďalších ľudí podať trestné oznámenie!

Jaroslav Kiska má mať na krku ďalší problém. Ten až do konca predvlaňajška viedol spoločnosť Consumer Finance Holding (CFH). Potom, ako chcela Všeobecná úverová banka presunúť firmu z Popradu do Bratislavy, mal spolu s ďalšími kolegami podniknúť nečakaný krok.

Jaroslav Kiska spolu s ďalšími ľuďmi údajne zbalil firmu a odišli do Poštovej banky, ktorá patrí pod J&T. VÚB banka podala ešte v októbri minulého roka trestné oznámenie. „Zozbierali sme všetky potrebné dôkazy a tie sú súčasťou trestného oznámenia, ktoré sme podali,“ vyjadrila sa banka pre DenníkN.

Banka sa domnieva, že celá akcia bola naplánovaná s jediným cieľom, a tým bolo jej poškodenie. Detaily o konkrétnych pracovníkoch či postupoch ale neboli zverejnené, nakoľko vo veci prebieha vyšetrovanie. Prípad sa už presunul z generálnej prokuratúry na bratislavskú krajskú prokuratúru. Problém má však aj samotný Andrej Kiska, na ktorého podali podnet na prešetrenie kvôli financovaniu novej strany Za ľudí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dennikn.sk │ Foto: Facebook/Andrej Kiska, YouTube/HNtelevízia