ŽALOBA na Matoviča: Známy lekár vypenil!

Dátum:

Známy slovenský lekár, ktorý sa donedávna tešil priazni fanúšikov na platforme YouTube, má hlavu v smútku. Jeden z jeho kanálov bol totiž v nedeľu zrušený. Rozhodol sa však bojovať, a dokonca sa chystá podať žalobu na bývalého predsedu vlády Igora Matoviča.

Reč je o populárnom lekárovi Igorovi Bukovskom, ktorý sa na YouTube pravidelne venoval aj téme Covidu. Mimo iné však rozširoval i nepravdivé informácie, napríklad o tom, že vyše 80 % tehotných žien prišlo po vakcinácií o bábätko v prvom trimestri. Napokon toto video s ospravedlním stiahol. Ako nakoniec uviedol, v nedeľu mu platforma zablokovala kanál bez udania dôvodu.

Tento krok ho však natoľko rozhorčil, že ho považuje za cenzúru a plánuje uskutočniť náležité kroky. „Odbornú reputáciu MUDr. Bukovského v médiách a očiach verejnosti zásadne poškodil najmä vtedajší predseda Vlády SR Igor Matovič, ktorý ho pred rokom, teda 25. septembra 2020, verejne osočil a dehonestoval nielen na tlačovej besede Vlády SR, ale aj na rokovaní NR SR. V tejto veci podal MUDr. Igor Bukovský, PhD. voči bývalému predsedovi vlády žalobu a o výsledku súdneho sporu bude verejnosť informovať,“ prekvapil.

Iný názor má však bloger Roman Hanajík, ktorý sa jeho osobe venuje na stránke Od buka do buka. „Po 18 mesiacoch a piatich zmazaných videách od marca 2021, pričom štyri boli v júni a júli, to prestalo baviť aj YouTube (bežne YT maže kanál po 3 videách) a zrejme, keď aj po týždňovom bane pokračoval v dezinformovaní, mu kanál zmazali,“ vysvetlil, čo pravdepodobne stálo za náhlym zrušením Bukovského kanálu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Dr. Igor Bukovský, Roman Hanajík │ Foto: FB/Igor Matovic

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...