Šoubiz Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži mať po svojom boku milovanú partnerku, avšak od čias, kedy randil s Adelou Vinczeovou, žiadnu oficiálnu polovičku verejnosti nepredstavil. Až doposiaľ, kedy podľahol čaru krásnej brunetky Ivany!

Hudobník Tomáš Bezdeda (36) si získal srdcia fanúšičiek ešte v roku 2004, kedy skončil v šou Slovensko hľadá Superstar na treťom mieste. Kým vášnivý športovec doposiaľ šťastie v láske akosi nemal, tá si ho napokon našla len prednedávnom vo fitnesscentre. Sympatický rodák zo Žiliny podľahol čaru 22-ročnej Ivany, pričom spevák vôbec netají svoju túžbu založiť si rodinu.

„Brat je ženatý, má dve deti, vždy, keď príde, tak ma to inšpiruje. Je to také milé a ja som vychovávaný v takom rodinnom kruhu. Naši nie sú rozvedení, to som mal vždy šťastie, mohol som ich brať ako príklad,“ uviedol pre denník Nový Čas. Ako zároveň priznal, raz by chcel zostarnúť práve so ženou, s ktorou bude mať vnúčatá, pričom oči má aktuálne len pre krásnu vysokoškoláčku.

„Je to čerstvé, stále sa spoznávame, ale veľmi na nej oceňujem, že je aktívna, flexibilná, má podobné názory na život. Má rada pohyb, hory, korčule, fitko, brat so švagrinou sú s ňou parťáci,“ dodal pre denník s tým, že už nemá na čo čakať. „Trocha som sa rozcítil, ale treba si to vážiť, že majú ľudia deti a rodinu, to je to, čo ja jedného dňa chcem, ale tiež viem, že to nie je samozrejmosť,“ prekvapil úprimným vyznaním spevák.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/tomas_bezdeda, tvmarkizaofficial

Exit mobile version