Ako sa hovorí, máj je lásky čas. Na Farme môžeme momentálne sledovať vzájomné sympatie medzi Lulou a Dávidom, no vyzerá to tak, že nie sú jediní.  Aj Mirovo správanie všetkých prekvapuje.

Na Farme to poslednú dobu prekypuje láskou. Romana, pri oddychu s ostatnými farmármi na slnku, oblizoval somárik takým spôsobom, že s humorom tvrdil, že sa chce bozkávať. No zvieratká nie sú na Farme jediné, ktoré prejavujú svoju náklonnosť.

Všetkých farmárov milo prekvapuje Mirov prístup a správanie voči nim. Aj keď sa stal farmárom týždňa, úlohy rozdeľuje s pokojom a úsmevom. Niet divu, že sa potom všetci farmári radi vrhajú do úloh, ktoré im tento týždeň pripravil Martin.

Miro tak znova môže ukázať čo v ňom je a možno získať plný počet mincí. Vlaďka sa priznala, že Mira, čo sa týka roboty nikdy nepodceňovala. Vraj môže konečne predviesť, čo dokáže. Okrem toho povedala jednu zaujímavú vec: “Zaľúbený je aj do mňa, aj do Luly, do všetkých. Mal by sa uvoľniť,” so smiechom vraví.

Nuž, Miro už v úvode dielu poznamenal, že to Lule pristane aj v sluhovskom. Uvidíme, či Mirovi toto kamarátske správanie zostane aj po týždni jeho velenia.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Facebook