Je tomu len zopár hodín, čo popová hviezda Dara Rolins potvrdila informáciu, že po jej boku stojí nový muž. 49-ročná speváčka a módna ikona je tak v oficiálnom vzťahu po viac ako troch rokoch, pričom jej partnerom je sympatický športovec Pavel Nedvěd.

Srdce Dary Rolins zahorelo láskou v čarovnom Taliansku k najúspešnejšiemu českému futbalistovi Pavlovi Nedvědovi. Dvojici sa darilo udržiavať svoj vzťah v súkromí neuveriteľných šesť mesiacov, avšak po oficiálnom rozvode s manželkou, s ktorou športovec nežil už tri roky, sa viac neskrývajú.

Potom, čo radostná informácia obletela celé Česko a Slovensko, sa k téme partner vyjadrila aj samotná speváčka na sociálnej sieti, ktorá s nadhľadom odsúdila prepieranie jej súkromia. „Tým, ktorí sa radujú s nami a prajú nám to, ďakujeme. Aj my sme „len ľudia“, máme rodiny, deti, minulosť aj sny. Nie sme dokonalí, ale myslím, že máme obaja srdce na pravom mieste. Aj preto svojho „nového“ muža milujem a rovnako jak on pri mne, stojím aj ja pri ňom. V dobrom aj v zlom,“ napísala zamilovaná Dara.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/dararolins_vermi