Spevácka diva Dara Rolins je konečne zamilovaná. Po rokoch predstavila verejnosti svojho priateľa, ktorým je známy exfutbalista Pavel Nedvěd. Hrdličky zverejňujú na sociálnej sieti jeden zamilovaný záber za druhým. O to viac prekvapuje speváčkin najnovší status. 

Dara Rolins prežíva v súkromí nádherné obdobie po boku exfutbalistu Nedvěda. Svoj vzťah mali spočiatku pred verejnosťou tajiť, a tak sa šepká o tom, že hrdličky sú spolu už približne pol roka. Speváčka zverejňuje zamilované zábery a nešetrí slovami lásky.

O to viac zaskočil jej najnovší status, v ktorom sa zamýšľa nad rozchodmi.Aj to, že sa niečo stane a po čase skončí, nemusí byť tragédia, ale vývoj. Proste život. Človek nemusí „plakať“, ako si niektorí dosť nelogicky a automaticky pri rozchode dvoch ľudí myslia. Môže ísť o vyslobodenie, preklopenie do stavu, po ktorom človek už nejakú dobu túžil.

Dara tiež priznala, že jej vadí, ak partner rozpráva škaredo o svojej ex. „Nech žije KAŽDÁ láska. Nová, stará, dospelá, decká, prázdninová, naša, vaša. Nech je večná v svojom čase a v každej podobe!!! Malo to byť len také malé hlásenie o tom, že je u mňa všetko v poriadku… Pozdravujeme,“ dodala a tým upokojila všetkých pochybovačov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/dararolins_vermi