Patrik Rytmus Vrbovský a Jasmina Vrbovská Alagič si uplynulú sobotu povedali svoje životné „áno“ v nádherných priestoroch pezinského zámku. Na svadbe sa okrem najbližšej rodiny dvojice zúčastnilo i množstvo ich priateľov, ktorí sa zhodli na jednom- veselica bola plná lásky, emócii a dobrej energie.

Rytmus a Jasmina sú jedným z najsledovanejších párov domácej šoubiznisovej scény, pričom ich svadbu očakávalo množstvo skalných fanúšikov. Potom, čo dvojica požiadala hostí, aby nezverejňovali žiadne snímky či videá zo svadby, sami sa podelili o pár záberov z dňa D. Fotografie šťastného páru si okamžite získali viac ako neuveriteľných 150-tisíc pozitívnych “lajkov” a stovky nadšených komentárov.

Potom, ako mladomanželia ukázali svoje obrúčky, sa podelili aj s videom, ktoré zachytáva ich prvý tanec na skladbu „Everything“ od Briana McKnighta. „Ach jaj, akoby to bolo včera. Nech ten moment trvá večne. Zdravím všetkých, ktorí našli v živote svoju polovičku a cítia, že ich život má konečne zmysel a naplnenie. PS: A tí, čo čakaju, nečakajte on/ona príde a presne vtedy, keď to nečakáte,“ napísal raper k dojemnému videu. A aby sme nezabudli, už 21. septembra bude mať Rytmus mega koncert so symfonickým orchestrom v Šam City Aréne! :)

Prvý tanec manželov Vrbovských

Zdroj: Instagram/RytmusKing, Jasmina_Alagic