Filip Tůma a Nela Pocisková tvoria stabilný pár slovenského šoubiznisu už viac ako päť rokov. Počas tohto obdobia herečka porodila dve deti a operný spevák sa vrhol ešte viac do práce. Zdá sa, že z pracovného tempa nemieni poľavovať, a tak bude doma čoraz menej.

Aj napriek tomu, že Nela pôvodne neplánovala otehotnieť, z príchodu synčeka Hektora sa nesmierne tešila. Z aktívnej speváčky a muzikálovej herečky sa tak razom stala starostlivá mama na materskej dovolenke. Keď začínala mať pocit, že sa môže vrátiť do práce, nečakane otehotnela opäť. Za dramatických okolností sa jej na Veľkonočný pondelok narodila dcérka Liana.

Filip zodpovedne stál po boku svojej partnerky Nely, no zamestnávala ho kopa práce. Prípravy na premiéry úspešných opier, účinkovanie v seriáli Oteckovia, dabing či hosťovanie v rôznych reláciách. Ako sa zdá, vyťažený herec nemieni z tempa poľaviť ani po narodení dcérky, a dokonca má v pláne od septembra tohto roka študovať. Plánuje totiž získať doktorandský titul v umeleckej činnosti zameranej na operný spev.

Už pred pár mesiacmi Pocisková priznala, že sympatický otecko je doma čoraz menej, a tak všetka starostlivosť o dve deti ostáva na nej. Zdá sa, že Tůma si plní svoje sny na úkor času stráveného s rodinou. Kým sa on vzdeláva, dvojnásobná mamička sa zaoberá plienkami.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Facebook, Instagram/radioexpress