Zaočkovaná rodina Moniky Beňovej má COVID-19: Nečakaná kritika!

Dátum:

Monika Beňová už niekoľko mesiacov naplno zarezáva v európskom parlamente po krátkej materskej dovolenke. Cestu do Bruselu však musela okamžite zrušiť, keďže sa celá rodina dostala do povinnej karantény.

Europoslankyňa je s partnerom Ľubomírom zaočkovaná, no aj napriek tomu mali pozitívne testy na koronavírus. Infikoval sa aj jej starší syn Martin, ktorý má pľúcne ochorenie za sebou. Beňová nemá žiadne príznaky, no jej ročnú dcérku Leu začali trápiť mierne teploty a upchaté dutiny. Najhoršie je na tom Ľubomír, ktorý má vysoké teploty, kašeľ a slabosť.

53-ročná brunetka je však nahnevaná, že dlhé mesiace čaká na tretiu dávky vakcíny. ,,Nestihla som, žiaľ. Zdá sa, že 6 mesiacov čakať na tretiu dávku je veľa, ale nie som ani lekár, ani epidemiológ, tak to si, samozrejme, len myslím. Už pred týždňom som si bola dať zmerať protilátky a mala som už veľmi málo, ale systém ma nepustil na registráciu,“ vysvetlila na sociálnej sieti.

Niet sa čo čudovať, že političku zarazilo, keď sa poslanec Juraj Šeliga nechal tretíkrát zaočkovať. Podľa jeho slov nie je čas na váhanie. Beňová je prekvapená, že on sa do systému bez problémov zaregistroval. ,,…tak som teda rada, že pustil Juraja Šeligu 30-ročného, ktorý už prednostne tretiu dávku má,“ ironicky dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/monicabenova

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...