Koronavírus sa nevyhýba ani tým, ktorí sú zaočkovaní. Slovenská speváčka je toho jasným príkladom, i keď dúfala, že sa tak nestane. Najnovšie sa rozhodla fanúšikom prezradiť, ako sa pasuje s vážnym pľúcnym ochorením.

Barbora Švidraňová nedávno absolvovala očkovanie proti ochoreniu COVID-19 dúfajúc, že tak ochráni seba i svojich blízkych. Pred pár hodinami však na sociálnej sieti oznámila, že sa koronavírusom predsa len nakazila. ,,Áno, správne chápete, mám TO. Alfa beta gama delta pozitív, covidko chodí aj k očkovaným (len keby náhodou niekto ešte nevedel),“ napísala, pričom otvorene priznala, že sa „cíti na ho*no“.

Speváčku aspoň na začiatok upokojili tvrdenia odborníkov, že vakcinácia aspoň zmierni príznaky ochorenia, no nebolo to tak. ,,…vôbec to nie sú až také ľahké priebehy, takže sa opatrujte všetci. Ale nielen teraz, že máme tu pandémiu… treba celkovo zmeniť životný štýl. Zobrať zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk,“ odkazuje svojím priaznivcom, ktorým odporúča zdravú stravu, vitamíny a prevenciu.

Slobodná mamička na to totiž doplatila, keď podcenila obyčajnú nádchu. Je presvedčená, že mala oslabenú imunitu, v dôsledku čoho sa infikovala. ,,Ja viem, že Instagram nemá rád chorých a škaredých, ale aj toto je reality… tak, len by sa človek nestratil v tom ružovom “ňuňuňu“ pozlátku,“ dodala, pričom zverejnila svoju fotografiu držiac čaj.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/_basie_  |  Foto: IG/_basie_, FB/Nosene