Známy trnavský župan, ktorý patrí k hnutiu OĽaNO, priznal na sociálnej sieti neradostnú správu. Napriek tomu, že sa nechal očkovať a nadmieru dodržiaval nariadené hygienické opatrenia, sa nakazil Covidom-19 a aktuálne musí byť v karanténe s príznakmi vírusového ochorenia.

Trnavský župan OĽaNO Jozef Viskupič priznal fanúšikom na sociálnej sieti, že aktuálne bojuje s Covidom-19. Ten mal dostať aj napriek zaočkovaniu a dodržiavaniu prísnych hygienických opatrení. V niektorých krajinách už pritom zaočkovanosť dosiahla 100 %. „Napriek všetkej snahe, nastavení domácich pravidiel, koridorov, hyperčastému vetraniu aj germicídnym žiaričom, ako aj podpore imunity vitamínmi, prechádzkami atď., nám s manželkou vyšiel pozitívny Ag test,“ prezradil.

Dodal tiež, že pred tromi týždňami prekonali ochorenie rodičia aj najstarší syn. Situácia sa však zhoršila, keď sa nakazil ich 3-ročný synček Viktor, kedy rodičia nedokázali zabrániť ďalšiemu šíreniu a prenosu vírusu.

Dodal tiež, že momentálne je jeho rodina v karanténe s menej závažnými príznakmi ochorenia: „Nateraz máme príznaky stredného priebehu- kĺby, svaly, hlieny, chuť a teploty mierne nad 37. Nuž, zostaňte zdraví, opatrujte sa, ja idem zariadiť, čo s pracovným týždňom, keď mi vyšla pozitivita,“ odkázal všetkým. Medzi kolegami a fanúšikmi mu skoré uzdravenie zaželal aj partner Zuzany Čaputovej Juraj Rizman.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Jozef Jofo Viskupic, Trnavský samosprávny kraj