Je tomu len zopár týždňov, čo Česko a Slovensko našlo svoju novú Superstar, ktorou sa stala favorizovaná Tereza Mašková. 22-ročná speváčka prekvapovala z kola na kolo svojim bezkonkurenčným hlasovým rozsahom i perfektnou technikou, ktorú už onedlho ukáže v ďalšej veľkej šou!

Zo súťaže do súťaže! Ako sa zdá, aktuálna Superstar Tereza Mašková rozhodne nezapadne prachom. Kroky hviezdy Markízy a Novy totiž mieria priamo do novej šou, mimoriadne obľúbenej nielen na Slovensku, ale i v Čechách!

Ružovovlasá hviezda sa tentokrát objaví vo formáte Tvoje tvář má známy hlas, ktorý môžete poznať z obrazoviek modro-žltej televízie ako Tvoja tvár znie povedome. V minulosti v nej excelovali aj ďalšie mená zo Superstar ako Emma Drobná, Lukáš Adamec či Martin Harich.

Tereza sa tak tentokrát nepredvedie len ako famózna speváčka, ale aj tanečnica a z veľkej časti herečka! „Terezka dostala ponuku od televízie Nova, aby účinkovala v Tvári. Dlho nad tým nepremýšľala a ponuku prijala,“ potvrdil zdroj pre Blesk.cz.

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram, YouTube | Video: YouTube